» Noteikumi

1. Kā pareizi noformēt pasūtījumu?

Mūsu studija piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu – no reklāmas aicinājuma scenārija izstrādāšanas līdz tā pilnai iemiesošanai skaņā, liekot lietā labo režiju, diktoru vai aktieru balsu piemeklēšanu, kopā savešanu un montāžu studijas apstākļos.
Pirmais solis pasūtījuma sastādīšanai – noskaidrojiet, tieši kādas kategorijas un kāds audiomateriāls jums ir nepieciešams. „PORTFOLIO” lappusē Jūs atradīsiet gatavo rullīšu paraugus, pamatojoties uz tām, Jūs varēsiet izvēlēties, kādas kategorijas – informatīvais, imidža, spēļu u.t.t. – rullītis Jums ir nepieciešams. Gadījumā, ja Jums ir nepieciešams kāds cits pakalpojums skaņu ierakstu jomā, piemēram, ierakstīt savu vokālo izpildījumu vai savest kopā muzikālo kompozīciju – vienkārši piezvaniet mums!

2. Aizpildiet nepieciešamo brīfu.

„Brīfs” audiorullīša izgatavošanai.
„Brīfs” balss paziņojuma izgatavošanai (ivr).
„Brīfs” diktora balss no mūsu bāzes ierakstīšanai.
„Brīfs” scenārija uzrakstīšanai un audiorullīša izgatavošanai pēc tā.

un nosūtiet to uz mūsu studijas e-pasta adresi, vai nosūtiet ar faksu. Ja jums ir klienta apstiprinātais rullīša teksts, aizpildiet brīfu uz audiorullīša izgatavošanu bez scenārija uzrakstīšanas un nosūtiet to uz mūsu e-pastu vai faksu. Ja Jūs rakstiet scenāriju paši, tad izmantojiet tīmekļa vietnes http://hronometr.ru iespējas, lai pareizi aprēķinātu topošā rullīša ilgumu. Uzmanīgi un precīzi aizpildiet visus brīfa punktus – tas atvieglos uzdevumu diktoram un režisoram un vienlaicīgi palielinās Jūsu pasūtījuma izpildīšanas precizitāti! Diktoru vai aktieri, kas ierunās Jūsu rullīti, Jūs varat izvēlieties paši lappusē „BALSIS” .

3. Kā apmaksāt pasūtījumu?

Apmaksāt pasūtījumu var ar bankas naudas pārvedumu juridiskām un fiziskām personām. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma mēs nosūtīsim jums rēķinu uz mūsu pakalpojumu apmaksu. Arī pieņemam apmaksu ar PayPal onlain-maksājumu sistēmas starpniecību.

4. Kā saņemt diktora balss ierakstu, audioreklāmu u.t.t.?

Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas uz brīfā norādītu e-pasta adresi tiks nosūtīts diktora balss ieraksts, audioreklāma u.t.t. Pēc noklusējuma ierakstītais materiāls tiek izsūtīts formātā mp3 stereo 320Kbps. Ja Jūs pasūtījāt citu pakalpojumu skaņu ierakstu jomā, piemēram, pašu savas vokālās uzstāšanās ierakstu vai muzikālās kompozīcijas kopā savešanu, tad Jūsu pasūtījumu mēs varam bez problēmām ierakstīt uz CD vai uz fleš-nesēju.Mūsu studija

Kontakti+371 28212172


Partneri

FinIvest
csctelecom
euroaptieka
oss networks
mogotel
welton
meness aptieka
 veikals mego
vesko
veikals multilukss
fixprice
telegroup