» Par mums


Skaņu ierakstīšanas studija „FASTMEDIA” jau daudzus gadus nodarbojas ar audioreklāmu izveidošanu, ieskaitot vokālā izpildījuma ierakstīšanu, kopā savešanu un masteringu. Studijas darbības pamatvirziens, bet ne vienīgais, ir audio- un videoreklāmu izveidošana. Studijas galvenais kredo – „Kvalitāte augstāk par visu!”

Audio- un videoreklāmas ir viens no populārākiem un efektīvākiem veidiem, ka virzīt preces, kas pārstāvētas mūsdienu tirgū.
Audio- un videoreklāmas izveidošana ir sarežģīts, radošs un darbietilpīgs process. Tāpēc audio- un videoreklāmu izveidošanu ir vērts uzticēt vienīgi īstiem profesionāļiem, lai tās tiešām būtu iedarbīgas. Visbiežāk audio- un videoreklāmas – tās ir īss rullītis, kura ilgums reti pārsniedz 30 sekundes.

Audio- un videoreklāmu izgatavošanas procesā ir svarīgi panākt lakoniskumu un pabeigtību. Nepieciešamajā laika sprīdī ir jāiekļauj maksimālais daudzums derīgas informācijas par produktu vai pakalpojumu, turklāt reklāmai ir jābūt tādai, lai to būtu viegli iegaumēt, un arī vienkārši skaistai. Tieši tādu pieeju mēs saucām par „Kvalitāti”. Tāpēc mūsu pieeja pret visiem mūsu klientu projektiem ir individuāla, kaut tas būtu audio- vai videoreklāmu izveidošana jeb Jūsu vokāla izpildījuma ierakstīšana un kopā savešana.

Patlaban mēs piedāvājam lielu daudzumu pakalpojumu veidu audioprodukcijas ražošanas jomā: skaņu ierakstīšana, aranžēšana, skaņu ierakstu kopā savešana, visi audiorullīšu veidi, videoierakstu, videoprezentāciju ieskaņošana, paziņojumu autoatbildētājiem IVR, audiogrāmatu ierunāšana un daudz kas cits. Šo uzdevumu risināšanā mēs piesaistām tikai pārbaudītus profesionālos diktorus un aktierus, kas garantē Jums pašu labāko rezultātu.
Mūsu studija

Kontakti+371 28212172


Partneri

FinIvest
csctelecom
euroaptieka
oss networks
mogotel
welton
meness aptieka
 veikals mego
vesko
veikals multilukss
fixprice
telegroup